Новини
Травень-місяць обізнаності про ментальне здоров'я, який у світі відзначається уже 75 років. Цьогоріч Україна з ініціативи Олени Зеленської вперше приєднується до такого роду заходів, не залишилася осторонь і наша гімназія.
З метою підвищення обізнаності учасників навчального процесу щодо важливості психологічного благополуччя, розуміння себе, підтримки один одного, формування емпатії, толерантності, навичок співпраці у закладі відбувся "Кольоровий тиждень", темою якого були емоції.
Робоча група з розроблення Стратегії розвитку ЗЗСО натхненно та бадьоро продовжує роботу! Сьогоднішня зустріч була присвячена кроку №3 - "Визначення цінностей, місії, візії, розроблення стратегічних та оперативних цілей розвитку". В ході зустрічі здійснено:
-визначення цінностей, місії, візії ЗЗСО
-напрацювання стратегічних та оперативних цілей розвитку ЗЗСО.
Впевнено рухаємося до розроблення Стратегії розвитку гімназії.
Дякуємо талановитим учням гімназії за можливість насолодитися поезією Великого Кобзаря, а також Наталія Казимирів , Оксана Бородчук , хореографічному керівнику за чудово підготовлені виступи дітей.
Наймолодші учасники Ради лідерів гімназії оригінально привітали своїх друзів та вчителів, запропонувавши їм взяти участь в "Лотереї компліментів"